Egy fantasztikus hét van mögöttünk!
Ebben a rekkenő hőségben is elképesztő kitartással edzettetek, játszottatok, nevettetek és küzdöttetek minden egyes nap. Igazi hősök vagytok, büszkék vagyunk rátok!
Hatalmas köszönet illeti pedagógusainkat, edzőinket, szervezőinket és minden munkatársunkat, akik fáradhatatlanul dolgoztak azért, hogy a tábor minden pillanata felejthetetlen élmény legyen. ❤️
Köszönjük a szülők bizalmát is, hogy idén is minket választottak! Nagyon sokat jelent számunkra, hogy részesei lehettünk gyermekeik nyarának.
Reméljük, mindenki rengeteg élménnyel, új barátságokkal és még több kosárlabda iránti szeretettel tér haza!
Gratulálunk minden táborozónak, fantasztikusak voltatok!
☀️ Jó pihenést, élményekben gazdag, szép nyarat kívánunk mindenkinek!
Találkozunk jövőre a XVIII. Rátgéber László Nemzetközi Kosárlabdatáborban!
vissza